Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Year built
  2010
 • Lot area (sqft)
  72 m2
 • Type
 • Floor
  1

Overview

Loading

Ne Rrugen Hoxha Tahsim prane Pazarit te Ri shesim Apartament 1+1 te mobiluar. Me nje siperfaqje totale prej 71.5 apartamenti organizohet ne hyrje me korridor i cili ben shperndarjen neper ambjente, sallon ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine, dhome gjumi, tualet. Apartamenti sapo eshte rinovuar ne menyre shume cilesore, tualeti me tuba multistrat, pajisjet cilesore inkaso, parket krono swiss AC5 8mm, i patinuara i gjithi, vetrata te reja dopio xham dhe me grila, dyert te reja te brendshme, sistem elektrik dhe ndricues te rinj. Ndodhet ne katin e dyte teknik te nje pallati me ashensor, me orientim nga Lindja. Mundesi fantastike per tu perdorur si investim ne platformat e Daily Rent, (Airbnb, Booking), kthimi i garantuar i investimit per nje afat te shkurter. DISPONON HIPOTEKE. Per me teper infomracion ose nje vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.

Adresa: Tiranë, Pazari i Ri Tirana, Albania
Çmimi: €150.000
Siperfaqja totale: 72 m²
Siperfaqja e brendshme: 65 m²
Kati: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar
Viti i ndertimit: 2010
Viti i restaurimit: 2023

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🌡 Kondicioner
• 🪵 Parket
• 🚽 Tualete Incaso

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon

📞 Kontakti: Elona Kohila – 3550692662260
lonakohila@gmail.com