Properties View

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ,GREEN CITY RESIDENCE

For Sale
2 Beds
2 Baths
102 m2
151

Loading

152,700

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  102 m2
 • Type
 • Floor
  7

Overview

Loading

Apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të kërkuar në zonën e Astirit , tek Kompleksi GREEN CITY.
• Siperfaqe:102 m2
• Pozicionohet në katin e 7-të banim, të një ndërtese 7-katëshe, me ashensor dhe e mirëadministruar.
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
• Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Apartamenti i pozicionuar drejt perendimitInformacion mbi Kompleksin GREEN CITY:
• Izolim Akustik – ju mbron nga zhurmat e jashtme dhe ju ofron një jetesë me standarte të larta të saj.
• Termoizolim – ju mundëson të keni një ambjent banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër duke ju kursyer energji elektrike.
•Fasade me ventilim
• Hapësira të gjelbëruara dhe shplodhëse.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..