Properties View

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK AURA CENTER

For Sale
2 Beds
2 Baths
121 m2
222
1

Loading

127,300

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  121 m2
 • Type
 • Floor
  6
 • Year Build
  2024

Overview

Loading

Shesim Apartament 2+1+2 Tek Aura Center

Shesim apartament i tipologjise 2+1-2 me siperfaqe prej 121.5m2 ne rrugen “Dritan Hoxha”, shume prane bankes “Pro Credit”. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori shperndares, ambienti i dites bashke me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe nje ballkon. Orientimi i tij eshte Veri- Lindje .

Projekti “Aura” ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23 m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.

Per nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Fut IFRAME për të shfaqur pamjen e pronës 360 gradë..