Properties View

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT.

2 Beds
2 Baths
89 m2
175,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  89 m2
 • Type

Overview

Loading

Disponojme për shitje një apartament të investuar 2+1+2 në Komunën e Parisit, Tiranë.
Ky apartament është i pozicionuar në katin e tretë të një pallati me gjashtë kate, duke ofruar një sipërfaqe neto prej 88.5m² dhe bruto 96m².
Planimetria e këtij apartamenti eshte e projektuar:
Një korridor shpërndarës
Ambienti i dites i bashkengjitur me kuzhinën
Dy dhoma gjumi
Dy tualete
Një ballkon.
pa ashensor
Prona është orientuar nga jug-perëndimi, duke garantuar ndriçim natyral gjatë pjesës më të madhe të ditës.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është i investuar.
Zona ku ndodhet apartamenti ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e domosdoshme për një jetë sa më komode.

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në pronë.

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..