Properties View

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK VLORA MARINA – DET.

For Sale
2 Beds
2 Baths
146 m2
548,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  146 m2
 • Type
 • Floor
  5

Overview

Loading

Vlora Marina, një oaz gjallërie, ofron një kombinim të komoditetit dhe shërbimeve çdo dite, për të shijuar vetëm ose në shoqërinë e familjes dhe miqve tuaj.
Vërtet një projekt unik krahasuar me disa nga më të mirët në Evropë.
Apartamentet premium të Vlora Marina ofrojne pamje spektakolare që shtrihet nga Adriatiku deri te Joni, me ishullin e Sazanit përballë dhe gjirin panoramik të Vlorës.

 Apartament premium me pamje nga deti
 I organizuar ne ambient dite + ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe nje ballkon qe pershkon te gjithe perimetrin e apartamentit.
 Shërbime mirëmbajtje përgjatë gjithë vitit
 Siguri 24/7
 Standarde të larta dhe bashkëkohore ndërtimi
 Vendndodhja në qendër të qytetit, 10 min larg nga aeroporti

NJË DESTINACION I KLASIT BOTËROR.

Per me shume detaje na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..