Properties View

SHESIM APARTAMENT LUKSOZ 3+1 NE REZIDENCEN “MAISON DE LA TERRE” MJULL-BATHORE.

For Sale
3 Beds
2 Baths
130 m2
121

Loading

294,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  1
 • Lot area (sqft)
  130 m2
 • Type

Overview

Loading

Maison de la Terre sjell një përzierje perfekte të artit dhe arkitekturës, duke ndryshuar panoramën e Tiranës. Ky apartament 3+1 transformohet në shtëpinë tuaj të ëndërruar, ku komoditeti, gjelbërimi dhe pamjet mahnitëse bashkohen në harmoni të plotë. Kompleksi është i kujdesshëm ndaj mjedisit dhe i angazhuar për inovacion dhe jetë të shëndetshme. Luksi dhe stilizimi i hollë integrohen në mënyrë natyrale me arkitekturën dhe dizajnin e kompleksit. Në Maison de la Terre, elementet natyrore si guri dhe druri, së bashku me dritaret e gjera që sjellin dritën e diellit brenda, janë protagonistët. Kujdesi ndaj detajeve dhe përdorimi i materialeve konstruktive të cilësisë së lartë, duke përfshirë materiale të qëndrueshme për mjedisin në fasada dhe hapësira të gjelbra, e bëjnë këtë shtëpi jo vetëm estetikisht tërheqëse, por edhe funksionale dhe të gatshme për të mirëpritur banorët. Maison de la Terre gjendet në një pozicion ideal në kodër, i cili ofron privatësi dhe qetësi, por edhe akses të shpejtë në qendrën e qytetit dhe në qendrën tregtare TEG. Kompleksi është orientuar drejt jugut dhe lindjes, duke siguruar dritë të mjaftueshme diellor gjatë gjithë ditës.

Shërbimet e kompleksit përfshijnë
Parking nëntokësor,
Mirëmbajtje 24/7,
Ambiente të gjelbra dhe të përbashkëta,
Korsi për biçikleta, ETJ
Siguri private

Per me shume detaje na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..