Properties View

SHESIM APARTAMENT3+1+2 NE BLLOK!

3 Beds
4 Baths
190 m2
147

Loading

480,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  4
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  190 m2
 • Type
 • Floor
  2

Overview

Loading

Shesim Apartament3+1+2 Ne Bllok!

Ne zonen e Bllokut shesim apartament me siperfaqe 190 m2 te ndare ne 3 apartamente te cilaj jepen me qira ditore.Apartamentet jane te investuar deri ne detaje me mobilim te ri dhe pajisje te reja elektroshtepiake ne me pak se 1 vit.Organizimi i brendeshem i secilit prej apartamenteve eshte:

Ambient fjetje -Kuzhine -1 tualet-ballkonNe ambientet e perbashketa ndodhet 1 tualet dhe 2 depo.Specifika te tjera:Sistem Sigurie 24 oreVerandeOrientim Jug Perendim.Ashensor.Prona mund te shfrytezohet dhe si klinke ose ambient zyrash.Disponon certifikate pronesie.Per me shume detaje me kontakto.

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..