Properties View

SHESIM APARTAMENTE 1+1 NE REZIDENCEN “5 MAJI” TIRANE

For Sale
1 Beds
1 Baths
63 m2
88,200

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  63 m2
 • Type
 • Floor
  5

Overview

Loading

5 MAJI Rezidence

Nje nga rezidencat me te reja dhe moderne ne Tirane e ndertuar per te ofruar jetsee komode dhe te qete.
E konceptuar ne detaje me te gjitha sherbimet dhe faciltetet me hapsita te bollshme gjelberimi dhe drite natyrale. Ambieti ideal me apartamente dhe njësi biznesi.

Këtu perfshihen 4 godina 9 kate (8 kate banim dhe 1 kate përdhe njesi biznesi)

Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient dite se bashku me gatimin, dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon.
Hapsirat jane kuadratike dhe te mireshfrytezuara.

Për më shumë informacion na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..