Properties View

SHESIM VILE LUKSOZE TEK OLEA RESIDENCE

For Sale
3 Beds
2 Baths
163 m2
178
1

Loading

On Request

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  163 m2
 • Garden/yard : m²
  294
 • Garden
  Yes

Overview

Loading

Shesim Vile Luksoze Tek Olea Residence

Shesim vile individuale, me 2 kate ne Rezidencen Olea Restor, ne Dhermi.Trualli ne te cilin ngrihet kjo vile ka siperfaqe prej 294 m2.Vila eshte e projektuar ne katin perdhe me ambientin e dites si dhe ambientin e gatimit. Ne katin e pare ndodhen 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete, gjithashtu ka te integruar dhe nje paleser ne ambientet e katit 0.

Vila eshte unike ne llojin e vet pasi ka dhe nje guest hous si dhe eshte e investuar ne detaje me mobilim modern.Ne ambientet e jashtme ndodhet nje verande e madhe bashke me pishine.Per me shume detaje ose vizite ne prone na kontaktoni.

Location

Features

 • Garden
 • Terrace

Virtual Tour

Fut IFRAME për të shfaqur pamjen e pronës 360 gradë..