Properties View

Shitet 2+1+2 tek Porta e Re , Sauk (tek xhamia)

For Sale
2 Beds
2 Baths
115 m2
162,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  115 m2
 • Type
 • Floor
  1

Overview

Loading

Shitet 2+1+2 tek Porta e Re , Sauk (tek xhamia)
Objekti eshte ne faze suvatimi te jashtem dhe te brendshem dhe brenda vitit eshte i gatshem per banim.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..