Properties View

Shitet Apartament 1+1 ne kompleksin “Adriatic Garden”, Golem

For Sale
1 Beds
1 Baths
43 m2
131

Loading

60,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  43 m2
 • Type
 • Floor
  2

Overview

Loading

Apartament 1+1 për shitje ne Kompleksin “Adriatic Garden”, Pishat e Buta, Golem.

Informacion:
• Sipërfaqja neto është 43 m²
• Sipërfaqja bruto është 51 m²
• Apartamenti përbëhet nga 1 dhomë ndenje & kuzhine, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.
• Ndodhet në katin e 5-te

• Ofrohet mundesia e pageses me keste.

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..