Properties View

Shitet apartament 1+1 ne Turquoise Marina Residence, Hamallaj

For Sale
1 Beds
1 Baths
70 m2
182
1

Loading

133,500

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  70 m2
 • Type
 • Floor
  2

Overview

Loading

Shitet apartament 1+1 ne Turquoise Marina Residence. Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim të rreptë të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. Investimi përbëhet nga hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Port Detar dhe ambiente të shumta për të dhënë një jetë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve.
Kompleksi “Turquoise Marine” ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale.Apartamenti ka nje siperfaqe totale 69.9m², ndodhet ne katin e dyte dhe organizohet nga nje sallon me ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje super verande.

Specifikimet teknike:
Sipërfaqja dhe fizike… 60.8m²
Sipërfaqja perbashket… 9.1 m²
Kati………2
Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa lëvizja nga uji do të mundësohet nga varka dhe motobarka, gjithashtu biçikleta uji.
Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. Lehtesirat: Plazh Privat, Marina, Parking i Dedikuar, Korsi Biçikletash, Ambiente sportive.

Kompleksi “Turquoise Marine” ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. Distanca nga Tirana është 40 km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza”, dhe 23 km nga Porti i Durrësit.

Për informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë, jeni të mirëpritur të na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..