Properties View

Shitet apartament 1+1 ne Univers City

For Sale
1 Beds
1 Baths
50 m2
60,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  50 m2
 • Type
 • Floor
  5

Overview

Loading

Shitet apartament 1+1 tek Univers City, faze perfundimtare.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim, me siperfaqe neto 50.34 m2 dhe siperfaqe bruto 59.77 m2.

Organizohet ne:
– korridor shperndarje
– ambjent ndenjeje dhe gatimi
– 1 dhome gjumi
– tualet
– ballkon
– orientimi perendim

Per me shume informacion na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..