Properties View

Shitet Apartament 1+1 tek Adriatic Garden Residence, Golem

1 Beds
1 Baths
56.68 m2
100

Loading

70,850

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  56.68 m2
 • Type
 • Floor
  4
 • Year Build
  2024
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Shitet Apartament 1+1 tek Adriatic Garden Residence, Pishat e Buta, Golem.

Informacion:
• Sipërfaqe neto 48.30 m²
• Sipërfaqe bruto 56.68 m²
• Kati i katert• Sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
• E gatshme per banim brenda nje 1 viti
• Mundesi pagese me kesteMe nje cilesi absolute ndertimi,standart i certifikuar i materialeve te perdorura, hapesirave rekreative,ambiente relaksuese dhe ambiente biznesi ehapesire parkimi nentoke per cdo njesi banimi ku ne fokus jane nevojat e banoreve per nje jetese komode.

• Për më shumë informacion, na kontaktoni!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..