140,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  62 m2
 • Type
 • Floor
  5
 • Year Build
  2015

Overview

Loading

Apartamenti eshte i orgazizuar nga korridori kryesor i cili ben shperndarje ne ambientin e ndenjes bashke me pjesen e gatimit, dhomen e gjumit matrimorniale me dalje ne ballkon dhe nje tualet kryesor me dritare.

Për më shumë informacion më kontaktoni!!

Adresa: Tiranë, Komuna e Parisit Tirana, Albania
Çmimi: €140.000
Siperfaqja totale: 62 m²
Kati: 5
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar
Viti i ndertimit: 2015
Viti i restaurimit: 2020

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🌡 Kondicioner
• 🛗 Ashensor
• 🪵 Parket

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon

📞 Kontakti: Elona Kohila – 3550692662260
lonakohila@gmail.com