115

Loading

174,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  74 m2
 • Type
 • Floor
  2

Overview

Loading

Shitet Apartament 1+1 tek Selvia,

Apartamenti ka nje siperfaqe 64 m2 neto dhe 74 m2 total, ndodhet ne katin 2-te, te nje pallati te ri me ashensor .
Ambienti organizohet nga sallon ndenje dhe kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, dhe 1 ballkon.
Ka nje orientim perfekt , cka e ben nje apartament me shume drite dhe diell.

Zona ku ndodhet apartamenti, është mjaft e preferuar, dhe me shumë facilitete si supermarkete, institucione arsimore, bankare etj.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

Adresa: Tiranë, Tirana, Albania
Çmimi: €174.000
Siperfaqja totale: 74 m²
Siperfaqja e brendshme: 64 m²
Kati: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar

Disa nga veçoritë e jashtme
• ⬇️ Jug

📞 Kontakti: Arber Dajci – 0692717571
arber.dajci@c21bond.al