Properties View

Shitet Apartament 1+1 tek Univers City

For Sale
1 Beds
1 Baths
74 m2
206
1

Loading

57,400

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  74 m2
 • Type
 • Floor
  8
 • Year Build
  2024

Overview

Loading

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje prej godinave ne ndertim.Apartamenti ka siperfaqe neto 73.53 m2 dhe siperfaqe bruto 60.22 m2.Organizohet ne:
– korridor shperndarje
– ambjent ndenjeje dhe gatimi
– dhome gjumi
– tualet
– ballkonZona e banimit do te ofroje nje shumellojshmeri ndertimesh qe i pershtaten cdo kategorie bleresi, shkolla publike brenda kompleksit, njesi te ndryshme sherbimi si dyqane, bare & restorante, hapsira e gjelberuar, kënde të ndryshme sportive me parametra profesional, kënde lojërash për fëmijë, markete, lulishte, palestër, siguri 24 orë, mirëmbajtje ambjentesh të përbashkëta, transporti i vazhdueshëm urban Qendra – QTU – Univers City etj.

Për informacion më të detajuar , na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..