Properties View

Shitet apartament 2+1 ne Univers City

For Sale
2 Beds
1 Baths
73 m2
118

Loading

80,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  73 m2
 • Type
 • Floor
  5

Overview

Loading

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te, te Objektit 4 i cili eshte i perfunduar.

Apartamenti ka siperfaqe neto 73.34m2 dhe siperfaqe bruto 83.64m2.

Organizohet ne:
– korridor shperndarje
– ambjent ndenjeje dhe gatimi
– 2 dhoma gjumi
– tualet
– ballkon
– orientimi ver-lindje-jug

Disponojme Opsione te Tipologjive 3+1, 2+1 dhe 1+1 ne Objektet 3 dhe 4 te cilat jane te perfunduara gati per banim.

Zona e banimit do te ofroje nje shumellojshmeri ndertimesh qe i pershtaten cdo kategorie bleresi, shkolla publike brenda kompleksit, njesi te ndryshme sherbimi si dyqane, bare & restorante, hapsira e gjelberuar, kënde të ndryshme sportive me parametra profesional, kënde lojërash për fëmijë, markete, lulishte, palestër, siguri 24 orë, mirëmbajtje ambjentesh të përbashkëta, transporti i vazhdueshëm urban Qendra – QTU – Univers City etj.

Për informacion më të detajuar , na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..