Properties View

Shitet apartament 2+1 ne Univers City

For Sale
2 Beds
1 Baths
104 m2
134

Loading

90,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  104 m2
 • Type
 • Floor
  8

Overview

Loading

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim.

Apartamenti ka siperfaqe neto 90.58 m2 dhe siperfaqe bruto 103.65 m2.

Organizohet ne:
– korridor shperndarje
– ambjent ndenjeje dhe gatimi
– 2 dhoma gjumi
– tualet
– 2 ballkone
– orientimi lindje-jug-perendim

Per me shume informacion na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Univers City
Çmimi: €90.000
Siperfaqja totale: 104 m²
Siperfaqja e brendshme: 91 m²
Kati: 8
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al