Properties View

Shitet Apartament 2+1, Rezidenca Hekla, Procelan

For Sale
2 Beds
1 Baths
115 m2
106
1

Loading

155,250

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  115 m2
 • Type
 • Floor
  3

Overview

Loading

Shitet apartament 2+1 tualete pranë Rrugës “Xhenfize Keko”, në Porcelan.

• Sipërfaqe (Bruto): 115m2
•Siperfaqe (Neto): 96.3m2
• Kati 3
Organizimi:• Ambient ndenje.• 2 dhoma gjumi• 1 Tualet
• 1 Ballkon* Mundesi zgjedhje ne kateCilësime të tjera:
• Fasadë e ventiluar.• Sistemi i ngrohje/ftohje multisplit dhe sistemi hidraulik multistrat.
• Tualete Incaso.
• Dritare plastike me dopio xham.

Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni !

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..