Properties View

Shitet Apartament 2+1, Rezidenca Hekla, Procelan

For Sale
2 Beds
2 Baths
110 m2
124

Loading

148,500

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  110 m2
 • Type
 • Floor
  6

Overview

Loading

Shitet apartament 2+1 tualete pranë Rrugës “Xhenfize Keko”, në Porcelan.
• Sipërfaqe (Bruto): 110m2
•Siperfaqe (Neto): 96m2
• Kati 6
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• 2 dhoma gjumi
• 2 Tualete, ku nje nga tualetet eshte me ndricim natyral
• 1 BallkonCilësime të tjera:
• Fasadë e ventiluar.• Sistemi i ngrohje/ftohje multisplit dhe sistemi hidraulik multistrat.
• Tualete Incaso.• Dritare plastike me dopio xham.

Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni !

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..