Properties View

Shitet Apartament 2+1 tek Adriatic Garden Residence, Golem

2 Beds
2 Baths
79 m2
95,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Lot area (sqft)
  79 m2
 • Type
 • Year Build
  2024
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Shitet Apartament 2+1 tek Adriatic Garden Residence, Pishat e Buta, Golem.

Informacion:
• Sipërfaqe neto 51.10 m²
• Sipërfaqe bruto 59.07 m²• Kati i pare banim
• Sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
• E gatshme per banim brenda nje 1 viti
• Mundesi pagese me kesteMe nje cilesi absolute ndertimi,standart i certifikuar i materialeve te perdorura, hapesirave rekreative,ambiente relaksuese dhe ambiente biznesi ehapesire parkimi nentoke per cdo njesi banimi ku ne fokus jane nevojat e banoreve per nje jetese komode.

• Për më shumë informacion, na kontaktoni!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..