Properties View

Shitet apartament 2+1+2 Green Terrace, Liqeni i Thate

For Sale
2 Beds
2 Baths
172 m2
122

Loading

320,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  172 m2
 • Type
 • Floor
  6

Overview

Loading

Apartament per shitje ne kompleksin Green Terrace, FZ Construction, prane Liqenit te Thate.

Informacion mbi apartamentin:
• Ndërtim i ri i mireadministruar
• Sipërfaqja totale e apartamentit: 172.20 m2
• Siperfaqja apartamentit 117.80 m2
• Siperfaqe verandes 29.40
• Çertifikatë Pronësie
• Kati i 6-te
Organizimi :
• Salloni ndenje dhe kuzhine
• 2 dhoma gjumi
• 2 tualete, njeri me ajrosje natyrale
• VerandeShikoni videon per te krijuar nje ide me te qarte.

Per informacion te detajuar dhe vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.

Location

Features

 • Terrace

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..