Properties View

Shitet Apartament 2+1+2, Kompleksi MARGA

2 Beds
2 Baths
101 m2
296

Loading

152,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Lot area (sqft)
  101 m2
 • Type
 • Floor
  4
 • Year Build
  2022
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Apartament ne shitje ne nje nga zonat me te kerkuara,ne rrugen Jordan Misja afer Bulevardit te Ri. Zona eshte ne zhvillim dhe ne prespektive ne vijim me rritjen e vleres per pronat.

Apartamenti me poshte ka siperfaqe 101.4 m2 ,kati 4-te,orientimi lindje. Apartamenti eshte i ri i pa banuar me pare , vjen totalisht i mobiluar.

Organizimi:

• Sallon Ndënjie

• Ambjent Gatimi

• 2 Dhoma Gjumi( Dhoma matrimoniale ka dalje ne ballkon)

• 2 Tualete + para tualet

Objekti ku ndodhet apartamenti ka cilesi te larte ndertimi duke perfshite fasaden e ventiluar, ,termoizolimin, hidrosanitaret inkaso,parket ac4,lartesi kati 2.95cm, sistem kondicionimi multisplit,aspirim te dedikuar,sistem antisizmik, dere e jashtme e blinduar,dyer te brendshme druri,dritare dopioxham alumin termik sebashku me grilat etj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion me kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Rruga Jordan Misja Tirana, Albania
Çmimi: €152.000
Siperfaqja totale: 101 m²
Siperfaqja e brendshme: 90 m²
Kati: 4
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2022
Viti i restaurimit: 2023

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🌡 Kondicioner
• 🪵 Parket
• Sistem Chiller/Multisplit
• 🚽 Tualete Incaso

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon
• ➡️ Lindje

📞 Kontakti: Elona Kohila – 3550692662260
lonakohila@gmail.com