Properties View

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE JORDAN MISJA

For Sale
2 Beds
2 Baths
115 m2
116

Loading

174,900

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  115 m2
 • Type
 • Floor
  5

Overview

Loading

Apartamenti ndodhen ne nje projekt te ri, ne Rr. Jordan Misja, pjese e master planit te Bulevardit te Ri.

Ndodhet ne katin e 5 te banimit, me siperfaqe totale 115.45m2 dhe siperfaqe te brenshme 103m2.

Organizohet ne:

* Sallon ndenje
* Kuzhine
* Korridor shperndares
* 2 Dhoma gjumi
* 2 Tualete
* Ballkon.

Specifika te tjera:

* Punime cilesore
* Fasade e ventiluar
* Projekt modern
* Vendndodhje me perspektive.

Per me shume informacion ose vizite ne prone, ju letem te na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..