Properties View

Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi i Ri

For Sale
2 Beds
2 Baths
128 m2
179,300

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  128 m2
 • Type
 • Floor
  9

Overview

Loading

Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi i Ri
Organizohet ne nje koridor shperndares, 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , 1 Ballkon.
Aktualisht eshte ne faze suvatimi te brendshem dhe veshje fasade nga jashte.
I gatshem per banim per 1 vit.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..