Properties View

Shitet apartament 2+1+2 tek Unico Residence ne bllok

For Sale
2 Beds
2 Baths
124 m2
558,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  124 m2
 • Type
 • Floor
  4

Overview

Loading

Shitet apartament 2+1+2 tek Unico Residence ne bllok!

Organizohet ne 1 ambjent ndenje, guzhine, 2 dhoma gjumi,1 ballkon dhe 2 tualete.
Zona ne te cilen ndodhet, e ben apartamentin nje mundesi shume te mire investimi.

Disponon edhe nje post parkimi me vleren 75.000 euro.
PRANOHEN EDHE PAGESA ME KESTE.

Per me teper info na kontaktoni

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..