Properties View

Shitet Apartament 2+1+Park Parking tek Bulevardi i Ri

For Sale
2 Beds
1 Baths
99 m2
107

Loading

147,500

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  99 m2
 • Type
 • Floor
  12

Overview

Loading

Shitet apartament 2+1 ne Bulevardin e Ri, prane “ish Stacionit te Trenit”. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 118.48m2, i organizuar ne hyrje me korridor, sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, njera me dalje ne ballkon dhe tjetra me dollap dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ndertim. Orientimi Jug-Lindje-Perëndim. Ka edhe post parkimi 14000 euro. Për më shumë informacion ose një vizitë në këtë pronë, mos hezitoni të kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..