Properties View

SHITET APARTAMENT 3+1+2, UNIVERS CITY

For Sale
3 Beds
2 Baths
108 m2
122,500

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  108 m2
 • Type
 • Floor
  8

Overview

Loading

Ne nje nga komolekset me te reja te Tiranes, Univers City ofrojme per shitje apartament te tipologjise 3+1+2.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 128 m2, nga te cilat 108 m2 siperfaqe e brendshme.

Ndodhet ne katin e 8 banim dhe eshte ne faze te avancuar (faze suvaje).

Planimetria e apartamentit lejon dhe ndarjen ne 2 te tille.

Per me shume infomacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..