Properties View

Studio ne shitje ne Rezidencen Turquoise Marina, Hamallaj

For Sale
1 Beds
1 Baths
59 m2
229

Loading

107,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  59 m2
 • Type
 • Floor
  2

Overview

Loading

Studio per shitje ne Rezidencen Turquoise Marina.Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve.

Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.Studio ka një sipërfaqe totale 59,66m², planimetri e rregullt, e cila te ofron nje pamje te mrekullueshme te detit dhe kanalit i cili eshte ndër pikat e forta të këtij projektit, ku lidhen në mënyrë natyrore detin me pjesën e brendshme të kompleksit,Specifikime teknike:
Sipërfaqe e fizike…… 41.9m2m²
Sipërfaqe verande……9.8 m²
Sipërfaqe perbashket……7.96 m²
Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji.Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza”, dhe 23 km nga Porti i Durrësit.
Per informacione me te detajuara dhe nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..