206

Loading

900/month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  104 m2
 • Type
 • Floor
  5
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Jepet me qera apartament ne afersi te qendres, i ndodhur ne bllokun e ambasadave, i mobiluar cilesisht dhe ideal per banim.

Adresa: Tiranë, Rruga e Durresit
Çmimi: €900
Siperfaqja totale: 104 m²
Kati: 5
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🌡 Kondicioner
• 🔥 Ngrohje
• 🪵 Parket
• 🚪 Dyer të sigurta
• Sistem Chiller/Multisplit
• 💎Luxury

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon

📞 Kontakti: RAJMONDA CALA – 0697076668
realestateidealhome@gmail.com