142

Po ngarkohet

900€/muaj

Detajet

 • Dhoma
  2
 • Tualete
  1
 • Sipërfaqja (m² katror)
  104 m2
 • Lloji
 • Kati
  5
 • Disponueshmëria
  I disponueshem tani

Përshkrimi

Po ngarkohet

Jepet me qera apartament ne afersi te qendres, i ndodhur ne bllokun e ambasadave, i mobiluar cilesisht dhe ideal per banim.

Adresa: Tiranë, Rruga e Durresit
Çmimi: €900
Siperfaqja totale: 104 m²
Kati: 5
Dhoma gjumi: 2
Tualeti: 1
Mobilimi: E Mobiluar

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🌡 Kondicioner
• 🔥 Ngrohje
• 🪵 Parket
• 🚪 Dyer të sigurta
• Sistemi Ftohës/Multisplit
• 💎Luksoz

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon

📞 Kontakti: RAJMONDA CALA – 0697076668
realestateidealhome@gmail.com