Properties View

VILE TE LIQENI I FARKES!

For Sale
3 Beds
3 Baths
184 m2
480,000

Details

 • Beds
  3
 • Baths
  3
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  2
 • Lot area (sqft)
  184 m2
 • Type
 • Garden/yard : m²
  331
 • Garden
  Yes
 • Swimming Pool
  Yes

Overview

Loading

Vilë te Liqeni i Farkes në shitje!

Vila 2-katëshe është në fazë ndërtimi dhe ndodhet në kompleksin më të ri ne zonën e Liqenit te Farkës. E vendosur në një parcelë me sipërfaqe totale prej 331 m2, vila është e organizuar:

– Kati 0: sipërfaqe 92 m2, 1 sallon bashkë me këndin e gatimit, 1 studio, 1 tualet dhe 1 ambient teknik
– Kati 1: sipërfaqe 92 m2, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verandë

Rezidenca ndodhet vetëm 5 minuta nga TEG dhe 10 minuta nga Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”.

Jo vetëm një rezidencë banimi por një qendër e vërtetë komunitare me një arkitekturë të përzgjedhur që respekton natyrën.

Plazza me të gjitha shërbimet e nevojshme, hapësira të gjelbra dhe terrene sportive për një stil aktiv jetese.

Kompleksi ka akses të drejtpërdrejtë në ‘Lungolagon’ përgjatë Liqenit të Farkës, duke plotësuar më së miri jo vetëm të gjitha kërkesat e personave që kanë vendosur të bëjnë këtë zgjedhje për stilin e tyre të jetesës.

Për më shumë informacion na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..