TĂ« gjitha pronat

OKAZION! SHESIM APARTAMENT 2+1+ VERANDE NE SELITE !

NĂ« shitje
2 Dhoma
2 Tualete
70 m2
105,000€

Detajet

 • Dhoma
  2
 • Tualete
  2
 • Dokument vĂ«rtetimi
  NĂ« progres
 • SipĂ«rfaqja (mÂČ katror)
  70 m2
 • Lloji

PĂ«rshkrimi

Po ngarkohet

Ne zonen e Selites prane Xhamise, Shesim apartamente te tipologjive te ndryshme.
Kompleksi eshte ne ndertim prej 4 godinash me 6 katesh banim.
Kompleksi ndodhet ne Rrugen David Seleniza, prane me Xhamine E Selites ose afer me Ish Tregun Ushqimor.

Godina disponon te gjithe infrastrukturen e nevojshme si hapesira pushimi, ndricim, ashensor etj.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim me orientim jug-perendim.
Disponon nje siperfaqe totale 78.96m2 dhe neto 70,44 m2. + Verande 53,45 m2

Organizohet nga Ambienti i dites, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 verande.
Per me shume informacion rreth kompleksit dhe cdo detaji na kontaktoni !

Vendndodhja

Turne Virtuale

Fut IFRAME për të shfaqur pamjen e pronës 360 gradë..