Properties View

OKAZION! SHESIM APARTAMENT 2+1+ VERANDE NE SELITE !

For Sale
2 Beds
2 Baths
70 m2
105,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  70 m2
 • Type

Overview

Loading

Ne zonen e Selites prane Xhamise, Shesim apartamente te tipologjive te ndryshme.
Kompleksi eshte ne ndertim prej 4 godinash me 6 katesh banim.
Kompleksi ndodhet ne Rrugen David Seleniza, prane me Xhamine E Selites ose afer me Ish Tregun Ushqimor.

Godina disponon te gjithe infrastrukturen e nevojshme si hapesira pushimi, ndricim, ashensor etj.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim me orientim jug-perendim.
Disponon nje siperfaqe totale 78.96m2 dhe neto 70,44 m2. + Verande 53,45 m2

Organizohet nga Ambienti i dites, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 verande.
Per me shume informacion rreth kompleksit dhe cdo detaji na kontaktoni !

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..