Të gjitha pronat

SHESIM APARTAMENTE 1+1 NE REZIDENCEN “5 MAJI” TIRANE

Në shitje
1 Dhoma
1 Tualete
55 m2
103

Po ngarkohet

77,000

Detajet

 • Dhoma
  1
 • Tualete
  1
 • Dokument vërtetimi
  Në progres
 • Sipërfaqja (m² katror)
  55 m2
 • Lloji
 • Kati
  5

Përshkrimi

Po ngarkohet

5 MAJI Rezidence

Nje nga rezidencat me te reja dhe moderne ne Tirane e ndertuar per te ofruar jetsee komode dhe te qete.
E konceptuar ne detaje me te gjitha sherbimet dhe faciltetet me hapsita te bollshme gjelberimi dhe drite natyrale. Ambieti ideal per te jetuar me familjen tuaj apartamente dhe njësi biznesi të projektuar me kujdes për të ofruar hapësira të bollshme, me detaje të bukura dhe me ndriçim dhe ventilim natyror.

Këtu perfshihen 4 godina 9 kate (8 kate banim dhe 1 kate përdhe njesi biznesi)

Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient dite se bashku me gatimin, dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon.
Hapsirat jane kuadratike dhe te mireshfrytezuara/

Për më shumë informacion na kontaktoni.

Vendndodhja

Turne Virtuale

Fut IFRAME për të shfaqur pamjen e pronës 360 gradë..