Properties View

SHESIM APARTAMENTE 1+1 NE REZIDENCEN “5 MAJI” TIRANE

For Sale
1 Beds
1 Baths
55 m2
77,000

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Certification Document
  In-Progress
 • Lot area (sqft)
  55 m2
 • Type
 • Floor
  5

Overview

Loading

5 MAJI Rezidence

Nje nga rezidencat me te reja dhe moderne ne Tirane e ndertuar per te ofruar jetsee komode dhe te qete.
E konceptuar ne detaje me te gjitha sherbimet dhe faciltetet me hapsita te bollshme gjelberimi dhe drite natyrale. Ambieti ideal per te jetuar me familjen tuaj apartamente dhe njësi biznesi të projektuar me kujdes për të ofruar hapësira të bollshme, me detaje të bukura dhe me ndriçim dhe ventilim natyror.

Këtu perfshihen 4 godina 9 kate (8 kate banim dhe 1 kate përdhe njesi biznesi)

Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient dite se bashku me gatimin, dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon.
Hapsirat jane kuadratike dhe te mireshfrytezuara/

Për më shumë informacion na kontaktoni.

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..