106

Loading

350/month

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  77 m2
 • Type
 • Floor
  1

Overview

Loading

Apartamenti ndodhet prane HKUR, 500m mbi Tregun Elektrik.

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe.
Disponon hyrje te vecuar me nje post parkimi te siguruar.
Hyrja perbehet nga 77m2 e cila ndahet ne dhome gjumi, dhome ndenje, korridor, kuzhine te vecuar dhe tualet.
Jepet me qera e mobiluar!
Uji i perfshire ne cmim.

Preferohen vetem kliente te huaj.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Ish Tregu Elektrik
Çmimi: €350
Siperfaqja totale: 77 m²
Kati: 1
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar

📞 Kontakti: Sara Rrahmani – 0695277765
sara.rrahmani99@gmail.com