Properties View

Apartament 1+1 me Qira te Kompleksi Fratari ne Astir!

1 Beds
1 Baths
400 / month
/Per month

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Type
 • Floor
  7
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (jo te fundit) te nje godine te mireadministruar me ashensor!
Eshte i investuar plotesisht ne mobilim dhe me elektroshtepiake te reja!

Kontaktoni ne Whatsapp

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..