Properties View

Apartament 2+1+2 me qira në Qendër, Tiranë

2 Beds
2 Baths
87 m2
1,200 / month
/Per month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Lot area (sqft)
  87 m2
 • Type
 • Floor
  4
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Ky apartament modern 2+1+2 ndodhet në katin e katërt në zonën e Qendrës në Tiranë, duke ofruar një vendndodhje ideale për banim • Sipërfaqe 87 m² • Apartament me dy dhoma gjumi dhe dy banjo • Dhoma ndenje dhe kuzhinë të integruara • Ideal për çifte ose familje të vogla që kërkojnë qasje në qendrën e qytetit • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..