Properties View

Apartament 2+1+2 per qira prane Pallatit me Shigjeta

For Rent
2 Beds
2 Baths
104 m2
150
3

Loading

600/ month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Lot area (sqft)
  104 m2
 • Type
 • Floor
  2
 • Year Build
  2010

Overview

Loading

Ne Bulevardin “Bajram Curri”, prane Pallatit me Shigjeta dhe kompleksit Dekijorgji, jepet me qira apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim (te katert teknik) te nje pallati me ashensore. Pallati eshte i mireadministruar dhe ne kushte te mira. Organizohet ne nje dhome ndenje & kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Mobilimi eshte teper komod duke perfshire te gjithe elektroshtepiaket dhe kondicioner. Apartamenti orientohet JUG-LINDJE.
Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te mirepritur te kontaktoni.

Adresa: Tiranë, Tirana, Albania
Çmimi: €600
Siperfaqja totale: 104 m²
Siperfaqja e brendshme: 94 m²
Kati: 2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: E Mobiluar
Viti i ndertimit: 2010
Viti i restaurimit: 2015

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🌡 Kondicioner
• 🪵 Parket

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon
• ↘️️ Jug-Lindje

📞 Kontakti: Elona Kohila – 3550692662260
lonakohila@gmail.com