Properties View

APARTAMENT 2+1+VERANDE TE KOMPLEKSI MAGNET!

For Rent
2 Beds
1 Baths
99 m2
700 / month
/Per month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  99 m2
 • Type
 • Floor
  10
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Apartament 2+1+verande te Kompleksi Magnet per qira!

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te banimit. Organizohet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande e bollshme me pamje te lire.

Apartamenti eshte i lire nga data 1 Qershor 2024.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..