Properties View

APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 TE AMBASADOR 3!

For Rent
2 Beds
2 Baths
123 m2
560

Loading

2,200 / month
/Per month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Lot area (sqft)
  123 m2
 • Type
 • Floor
  19
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Apartament luksoz 2+1+2 te Ambasador 3 per qira!

Ne nje nga objeket me prestigjoze te Tiranes, Ambasador 3, ofrohet apartament i mobiluar per qira.
I pozicionuar ne katin e 19, me siperfaqe neto prej 123 m2, eshte i organizuar ne 1 sallon te bollshem me kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 depo dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht duke ofruar nje jetese komode. Orientimi Jug mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Kati ne te cilin ndodhet mundeson pamje te lire nga kodrat e Liqenit Artificial nga cdo ambient i apartamentit. Ballkoni eshte i bollshem dhe aksesohet nga salloni dhe njera nga dhomat e gjumit.

Me një planimetri inteligjente 2+1+2, ky ambient ndriçohet nga dritat natyrale dhe përdor materialet më të larta për të krijuar një ambient të klasës së parë. Ambjenti i gjelbëruar dhe ballkonet e gjera shtrihen përreth, duke ofruar pamje spektakolare nga çdo kënd.

Per cdo informacion jeni te lutur te na kontaktoni!

Location

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..