Properties View

APARTAMENT ME QERA 1+1 TE BRRYLI

1 Beds
1 Baths
64 m2
95
1

Loading

350/month

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  64 m2
 • Type
 • Floor
  2
 • Year Build
  1999
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Ky apartament me sipërfaqe totale prej 64 m2 ndodhet në katin e dytë. Është i mobiluar dhe përfshin një varg të gjerë karakteristikash si: ballkon, ngrohje, klimë dhe derë të sigurt. Eshtë një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një ambient komod dhe të sigurt për të jetuar.

Adresa: Tiranë, Perball Maternitetit
Çmimi: €350
Siperfaqja totale: 64 m²
Kati: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Mobilimi: E Mobiluar
Viti i ndertimit: 1999

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🔥 Ngrohje
• 🌡 Kondicioner
• 🚪 Dyer të sigurta

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon

📞 Kontakti: RAJMONDA CALA – 0697076668
realestateidealhome@gmail.com