Properties View

Apartament me Qira 2+1 dhe 1 post parkimi tek Ali Demi, Kompleksi Darling

2 Beds
2 Baths
100 m2
115

Loading

1,000/month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Garages
  1
 • Lot area (sqft)
  100 m2
 • Type
 • Floor
  8
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Apartamenti organizohet ne:
* Sallon
* Kuzhine
* 2 dhoma gjumi
* Koridor shpernares
* 2 Ballkone
* 1 post parkimi

Ndodhet ne katin e 8-te banimApartamenti eshte i pa banuar me pare dhe i sapo mobiluar me pajisje bashkekohore.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!

https://www.century21albania.com/property/3375904/apartament-me-qira-2-1-dhe-1-post-parkimi-tek-ali-demi-kompleksi-darling-bond89855.html

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..