Details

 • Beds
  2
 • Baths
  1
 • Lot area (sqft)
  130 m2
 • Type
 • Floor
  10
 • Year Build
  2010
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Apartament/Zyra per qira tek ish-Garda!

Apartamenti eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 2tualete dhe nje verande.

Ndodhet ne zonen me te mire te Tiranes qe ofron nje facilitet shume te medha per aktivitetin.

Ne cmim perfshihet dhe nje post Parkimi

Per me shume info. na kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Tirana, Albania
Çmimi: €1.300
Siperfaqja totale: 130 m²
Siperfaqja e brendshme: 120 m²
Kati: 10
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Mobilimi: Bosh
Viti i ndertimit: 2010
Viti i restaurimit: 2023

Disa nga veçoritë e brendshme
• 🛗 Ashensor
• 🌡 Kondicioner
• 🪵 Parket
• 🚽 Tualete Incaso

Disa nga veçoritë e jashtme
• 🌁 Ballkon

📞 Kontakti: Elona Kohila – 3550692662260
lonakohila@gmail.com