600/month

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  2
 • Lot area (sqft)
  108 m2
 • Type
 • Floor
  11

Overview

Loading

Ambienti ka siperfaqe totale 108 m2 dhe ndodhet ne katin e 11-te.
Orientim Jug-Lindje.

Per me shume informacion dhe vizite ne prone me kontaktoni!

Adresa: Tiranë, Rruga George W. Bush
Çmimi: €600
Siperfaqja totale: 108 m²
Kati: 11
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Mobilimi: Bosh

📞 Kontakti: Century 21 Bond – 0692741111
info@c21bond.al