Properties View

Jepet me qera apartament 1+1 pas spitalit Amerikan 2!

1 Beds
1 Baths
32
1

Loading

390 / month
/Per month

Details

 • Beds
  1
 • Baths
  1
 • Type
 • Floor
  5
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje godine ekzistuese me tarace te izoluar se fundmi. Ka instalime te reja dhe mobilim te ri, i pajisur me te gjitha gjerat e nevojshme.

Kontaktoni nr Whatsapp

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..