Properties View

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE PRANE VILAVE GJERMANE! RRUGA E ELBASANIT

10 Beds
6 Baths
1000 m2
440

Loading

3,000 / month
/Per month

Details

 • Beds
  10
 • Baths
  6
 • Certification Document
  Yes
 • Lot area (sqft)
  1000 m2
 • Type
 • Year Build
  2015
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Vila eshte e organizuar ne 3 kate

-ne katin zero ndodhet nje sallon i madh me ambjent gatimi te vecuar dy dhoma dhe 2 tualet dhe nje depo.

-Ne katin e pare ndodhen nje ambjent ndenje, kuzhine dhoma gjumi ,dy tualete dhe nje ballkoni cili rrethon te gjithe katin .
-Ne katin e dyte ndodhen nje ambjent ndenje, kuzhine dhoma gjumi ,dy tualete dhe nje ballkoni cili rrethon te gjithe katin .

-Siperfaqja ndertimit eshte 500 m2 dhe disponon nje truall 1000 m2.

-Ne oborin e viles ka vend parkimi per 10 makina

-Vendodhja eshte shume e favorshme dhe ka akses shume te mire me rrugen e Elbasanit..

-Per nga tipologjia dhe siperfaqet mund te shfrztezohet si per biznes si dhe per banim.

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..