Properties View

Moderne Shitet Penthouse 215m² + 3 Poste Parkimi tek Liqeni i Thatë

2 Beds
3 Baths
650

Loading

450,000

Details

 • Beds
  2
 • Baths
  3
 • Certification Document
  In-Progress
 • Garages
  3
 • Type
 • Availability
  Available Now

Overview

Loading

Shitet Penthouse modern, i cili përfshinë 3 poste parkimi me një arkitekturë bashkëkohore me çmimin 450,000€ | 215 m² në katin e 4-të tek Liqeni i Thatë. Ndërtuar në vitin 2023 nga arkitektë të njohur me një investim ekskluziv në përsosmërinë e dizanjit modern, dhe me lartësi interiori prej 5 metrash. Residenca ofron pamje fantastike dhe qetësi të zonës gjelbëruar përreth.

Moderne Shitet Penthouse 215m² + 3 Poste Parkimi tek Liqeni i Thatë

• Sipërfaqe neto 211 m²
• Sipërfaqe bruto 215 m²
• Ndodhet në katin e 4-të të objektit 4-katësh
• Lartësi Interiori prej 5 metrash
• Arkitekturë e personalizuar dhe e detajuar në përsosmërinë e dizanjit modern
• Organizuar nga 1 sallon ndenjeje, 2 dhoma gjumi + garderobë, dhe 2 tualete, ballkone
• Ofron 3 Parkime
• Me dokumentacione të rregullta.

Follow us on social media.

Virtual Tour

Input IFRAME to show your 360 degree property view..